×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  14-vjeçari therrë me thikë 15-vjeçarin në Prishtinë

  Insajderi
  17 June 2023 - 09:42

  Një plagosje me thikë ka ndodhur të enjten në Prishtinë.

  Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se një 14 vjeçar e ka plagosur me thikë një 15 vjeçar i cili ka pësuar lëndime trupore.

  “Sipas të dyshuarit i njëjti e ka qëlluar pa dashje me thikë viktimën derisa ishin duke luajtur. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor”, thuhet në njoftim.

  Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në prani të prindit dhe avokatit i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark