×
Show

Mariah Carey për pak rrëzohet në tapetin e kuq

Insajderi
17 May 2016 - 15:02
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Mariah Carey e ka gjetur veten në siklet për shkak të takave super të larta dhe fustanit super të shkurtër që kishte veshur të hënën në New York.

Këngëtarja 46-vjeçare për pak është rrëzuar teksa kalonte në tapetin e kuq të ‘NBC Upfronts’, New York ku po promovon një reality show të sajin.

46-vjeçares, e veshur me një minifustan me dizajn leopardi dhe një palë taka super të larta ‘Louboutin’, i është dashur të mbështetet tek truproja i saj që të mos rrëzohej përtokë.

mariah1

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark