×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  29-vjeçari shqiptar humb jetën në një aksident trafiku në Itali

  Insajderi
  09 September 2023 - 08:41

  Një 29-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti trafiku në Itali.

  Mësohet se automjeti me të cilin po udhëtonte 29-vjeçari, u përplas me një makinë, me drejtues gjithashtu një shtetas shqiptar.

  Si pasojë i riu u përplas me murin rrethues të një prone private dhe automjeti shpërtheu në flakë, duke e lënë të vdekur atë./abcnews.al

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark