×
Show

2po2 dhe Flori Mumajesi bëhen bashkë për këngë të re

Insajderi
03 March 2016 - 16:12
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Besnik Canolli, reperi i njohur si 2po2, ka filluar realizimin e videoklipit më te ri, të cilin do të realizojë në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Videoklipi i kësaj kënge për të cilin nuk janë dhenë shumë detaje, do të xhirohet nga produksioni PinkMoon.

Nuk është ky bashkëpunimi i parë në mesë të dy artistëve. Bashkëpunimi i fundit i të dy artisteve, pas këngës “Crayz Girl” ishte me këngën “Gjithë Jetën”.

Reperi  nga Prishtinaështë duke punuar në albumin e tij të ri i cili pritet të publikohet  së shpejti./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark