‘’Godet’’ Ballkani, transferon dy super futbollistë nga Superliga (FOTO)

‘’Godet’’ Ballkani, transferon dy super futbollistë nga Superliga (FOTO)

Ballkani ka bërë publike transferimin e dy futbollistëve.

Bëhet fjalë për Mevlan Zekën dhe Kenan Haxhihamzën, të cilët nga sezoni tjetër do të jenë pjesë e Ballkanit, me shume ne Insporti.com