Veterani i UÇK-së me mesazh prekës për gjithë qytetarët pasi u infektua me virusin Covid-19

Veterani i UÇK-së me mesazh prekës për gjithë qytetarët pasi u infektua me virusin Covid-19

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Zekri Agushi, para dy ditësh ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe është duke u trajtuar në spital, pasi gjendja e tij nuk është e mirë.

Vet Agushi, ka publikuar një video nga spitali, ku kërkon nga qytetarët që të lutën për të dhe ta kalojë këtë sfidë.

Teksa mezi flet, Agushi, tregon për simptomat që ka ndjerë pasi është infektuar dhe gjendjen e tij shëndetësore.

Ai, madje thotë se është rrëzuar në shtëpi, pasi kishte humbur ndjenjat si pasojë e temperaturës së lartë.

Ndiqeni videon më poshtë:  /Insajderi.org