×
 • Showbiz
 • Show

  “A bëhet burri xheloz për shoqet e partneres?”, Ledjona thumbon Romeon

  Insajderi
  29 February 2024 - 22:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Në debatin e Prime-it të djeshëm Romeo tha se Françeska ka ardhur në program për të ndarë çiftet.

  Ai pretendon se ajo është afruar me Heidin vetëm për prishur marrëdhënien mes tyre dhe në fakt shoqe të vërtetë ka vetëm Ledjonën. Kjo ka shkaktuar debate edhe ditën e sotme mes Romeos dhe Ledjonës, ku kjo e fundit i thotë se ai rri kontrollon edhe shoqet e Heidit.

  Ledjona: O zotëri ke thënë në Prime dje, Françeska rrinte me Ledjonën dhe ndryshoi dhe krevatin. A e mban mend çfarë thua? A mund të bëhet një burrë xheloz për shoqet e partneres?

  Romeo: Kur u bëra xheloz? Si u bëra xheloz?

  Ledjona: Ti sheh me kë rrinë shoqet e partneres.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark