×
 • Showbiz
 • Show

  A do të martohej sërish? Nora jep përgjigjjen e prerë

  Insajderi
  20 May 2024 - 22:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Nora Istrefi ishte e ftuar si mysafire në emisionin e Labinot Gashit.

  Ndër pyetjet që ju bënë këngëtares, ishte pyetje se kur do të martohet sërish ajo.

  Dhe përgjigjja e saj ishte ajo që më pak pritej.

  “Njeriu njëherë gabon, të dytën herë është problem, unë probleme nuk boj mo,” ishte përgjigjja e prerë e Norës.

  A është kjo përgjigjje një nënkuptim se Nora është bërë pishmon për martesën me Robertin?

  @1kafemelabin_lg Jam e hapur per lidhje Nora Istrefi #noraistrefi #1kafemelabin ♬ original sound – Labinot Gashi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark