×
Show

A do të rikthehet përsëri seriali “Kafeneja jonë” në vitin 2020?

Insajderi
10 December 2019 - 13:33

Kafeneja jonë mbetet ndër serialet më të dashura për publikun shqiptarë, që nga sezona e parë seriali vendorë ka fituar zemrat e të gjithëve, duke u bërë seriali më i dashur në vend asokohe.

Pas një pauze të gjatë në vitin 2016 “Kafeneja Jonë” së bashku me “GjirafaVideo” e rikthyen edhe një herë serialin shumë të dashur për ardhurës të shumët, ky rikthim pati shënuar një sukses të madh duke thyer rekorde shikueshmëria në GjirafaVideo.

Siç duket seriali “Kafeneja Jonë” do te rikthehet përsëri në në vitin 2020, pasi që njëra ndër aktorët e serialit, Doresa Rexha ka postuar një foto në rrjetin e saj “Instagram” ku në dorë kë një skenar dhe në të shkruhet “Kafeneja Jonë – Vitit i ri 20 dhe pjesa tjetër është e mbuluar nga një zemër e zezë”.

Se a është ky lajmi i mirë për rikthimin e serialit “Kafeneja Jonë” akoma nuk dihet.

Sido që të jetë “Kafeneja Jonë” mbetët ndër serialet më të dashura dhe më të shikuara nga publiku shqiptar.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark