×
 • Sport
 • Sport

  A duhet të fillojnë hetimet për duelin Ferizaj-Dukagjini? Ja si përgjigjet Ismet Munishi

  Insajderi
  29 May 2023 - 00:15

  Ismet Munishi ka lënë të nënkuptohet se sipas tij Prokuroria duhet të fillojë hetimet për ndeshjen mes Ferizajt dhe Dukagjinit.

  Ish-trajneri i Prishtinës tha se e gjithë Kosova po flet për këtë ndeshje shumë të komentuar ditën e sotme.

  ‘’Krejt Kosova po flet, i madh e i vogël po flet për këtë ndeshje,’’ tha ai në emisionin ‘Dueli Sportiv’ në RTV Dukagjini.

  Ndeshja mes Ferizajt dhe Dukagjinit përfundoi me rezultat 2-1. Goli i realizuar në minutën e 104’të i Astrit Fazliut i siguroi barazhin ferizajasve.

  Por, ky gol u shënua falë një gabimi të pafalshëm të portierit Altik Muhaxhiri që mori vëmendje të madhe të dielën në opininin futbolldashës në Kosovë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark