×
 • Insajderi Video
 • Showbiz
 • Insajderi Video

  A janë ndarë në të vërtetë Kaderi me Lumbardhin? – Ja çfarë luteshin prindërit e fituesit

  Insajderi
  01 May 2024 - 14:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Fituesi i Big Brother Vip Kosova i edicionit të fundit, Lumbardh Salihiu bashkë me modelen Kader Kicaj kanë bërë lëmsh rrjetin me veprimin e tyre të fundit.

  Dyshja kanë nxitur një spekulim për ndarje, pasi kanë hequr njëri-tjetrin në Instagram dhe kanë fshirë fotografitë e tyre të përbashkëta.

  Ndonëse ishin një dyshe e pandarë me pushime të shumta, pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, veprimet e tyre të fundit tregojnë se romancës së tyre i ka ardhur fundi.

  Por kjo ende nuk është vertëtuar pasi ekziston dyshimi se ata e kanë inskenuar ndarjen e tyre për të qenë në qendër të vëmendjes.

  Kaderi dhe Lumbardhi kishin nisur romancën e tyre brenda spektaklit Big Brother VIP Kosova.

  Pas këtyre aludimeve, ishte Lumbardhi i parë që reagoi me një foto në mediat sociale, ku u shpreh i kënaqur me realizimin e një seti fotografik.

  Nga kjo kuptojmë se Lumbardhi po kalon këtë situatë me qetësi i angazhuar me punë.

  Për lidhjen e dyshes pas daljes nga shtëpia prindërit e Lumbardhit lutëshin që ata të mos ndahen asnjëherë.

  Për më shumë detaje ndiqni videon në vazhdim:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark