×
 • Showbiz
 • Show

  A po martohen Vivien dhe Getinjo? Kjo foto flet shumë

  Insajderi
  08 June 2023 - 23:08

  Vivi dhe Getinjo ditët e fundit konfirmuan ribashkimin me njëri-tjetrin.

  Bukuroshja nga Shqipëria, aktualisht po qëndron në Ferizaj në shtëpinë e reperit.

  Sot publikoi një fotografi ku shihet në një atele mode duke shikuar fustane.

  show

  Fansat kanë ngritur pyetjen se dyshja janë drejt martesës, se a do të ndodhë një gjë e tillë pritet të shihet…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark