20:00 - 02 Mars 2021

Abedin Zeka, presidenti i klubit Trepça 89, ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Agim Sopit, ish trajnerit të Feronikelit, duke e cilësuar si tradhtar dhe spiun, i cili për interesa personale ka dëmtuar klubet kosovare, shkruan Insporti. Lexo më shumë