17:55 - 19 Tetor 2022

Aktorja dhe deputetja e njohur, Adriana Matoshi, kohë më parë i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin Keith Groeneveld.

Ndarjen e kanë konfirmuar të dy, ku Keith edhe kishte dhënë një deklaratë dhe mes shumë gjërash tha se ka respekt të madh për Matoshin.

Adriana ka folur pas ndarjes, por ato që i kanë thënë kanë qenë gjërat më të bukura për lidhjen e saj me Keith.

Kjo deklaratë e saj për lidhjen dhe ish të dashurin është tejet emocionuese.