×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Adriana Matoshi në darkë me ish bashkëshortin dhe të birin

  Insajderi
  22 March 2024 - 23:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, në postimin e saj të fundit ka prezantuar një pjatë me ushqim.

  Në këtë postim, Adriana Matoshi ka etiketuar ish bashkëshortin e saj Albert Sylejmani dhe të birin Bojkenin.

  Adriana, vazhdon të ruaj raporte korrekte me babain e fëmijëve të saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark