10:48 - 03 Nëntor 2022

Pas rastit të rëndë në shtëpinë e të moshuarëve në Pejë, të shumta kanë qenë reagimet në rrjetet sociale.

Edhe aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, e dënoi sulmin e ushtruar nga disa infermiere ndaj një të moshuare në një shtëpi private të të moshuarve.

E teksa ka reaguar mbi këtë çështje, Adriana në të njëjtën kohë ka pranuar edhe mesazhe me përmbajtje fyese.

Një prej tyre, aktorja Matoshi e ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, ku tregonte se si një person i drejtohej me fjalë dashakeqëse.