×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Adriana Matoshi shfaqet me bikini, si rallë herë

  Insajderi
  21 June 2024 - 20:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

  Si rallë herë, shfaq linjat trupore në top formë.

  Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet.

  Megjithëse secili postim i saj merr komente pafund nga ndjekësit dhe miqtë e afërm.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark