15:41 - 18 Dhjetor 2022

Edhe ish-futbollisti i njohur, Adriano, ka vënë bast për finalen e madhe të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Finalja do të zhvillohet sot nga ora 16:00, mes Argjentinës dhe Francës.

Ish-sulmuesi brazilian ka vënë bast mbi 1000 euro për ndeshjen.

Ai publikoi një foto të bastit të tij në “Instagram”, duke zbuluar se ka vënë bast rreth 1686 euro për një barazim, si dhe për të shkuar ndeshja në penallti.

Nëse parashikimi i tij do të 

Tags: