15:02 - 24 Maj 2022

Kjo javë pati kryetemë Bleron dhe Afronën. Këngëtari i njohur dhe modelja po përflitet se po kalojnë krizë në raportin e tyre, që duket të jetë episodi më serioz deri tash, në shtatë vite bashkë.

Për zhvillimin, ata kanë vendosur të mos flasin.

Teksa raporti me mediat është ‘çele guri gojën’, në rrjete sociale nuk po mungojnë me postime.

Bleron këto kohë e kemi parë me foto nga jugu i Shqipërisë e më pas në tubimet e milanistëve në Prishtinë.

Ndërkohë, Afrona, po i kushton kohë të plotë vetes.

Teksa të gjithë po flasin për të, ajo është shfaqur duke bërë trajtime estetike në qendrën e saj të hapur rishtazi, “Grace Aesthetics”.

Koha kushtuar vetes, definitivisht është më e mira!