×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Aksident në Prishtinë, lëndohet një person

  Insajderi
  30 October 2022 - 18:44

  Një aksident trafiku ka ndodhur sot në “Kodrën e Trimave” në Prishtinë.

  Si pasojë, një person është lënduar.

  Në aksident ishin të përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

  Kështu ka thënë zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

  “Sot rreth orës 17:00 ne rrugën Fahri Fazliu në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçiklete. Si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti. /Insajderi

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark