×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Aksident te rruga ‘C’, lëndohet rëndë një këmbësore

  Insajderi
  28 November 2023 - 19:53

  Një aksident ka ndodhur sonte në rrugën ‘C’, ku si pasojë një këmbësore ka marrë lëndime të rënda trupore

  Këmbësorja është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa me rastin po merret njësti i trafikut.

  Kështu konfirmoi për Gazetën Insajderi, zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

  “Rreth orës 19:00  kemi pranuar informatën se në rrugën “C” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime. Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë, një  këmbësore dhe një automjet.  Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore ka pësuar këmbësorja dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor.Me rastin po merret njësiti i trafikut”, tha Ahmeti

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark