×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Aksidentohen dy vetura në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen dy persona

  Insajderi
  09 September 2023 - 22:04

  Dy persona kanë pësuar lëndime trupore pasi dy vetura u aksidentuan në autostradën “Ibrahim Rugova”, në drejtimin Prizren-Suharekë.

  Rasti ka ndodhur rreth orës 18:25.

  Lajmin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

  “Policia rreth orës 18:25 është njoftuar për një aksident trafiku të ndodhur në autostradë drejtimi Prizren-Suharekë km i 27. Njësia policore nga vendi i ngjarjes njofton se në aksident janë përfshirë dy vetura. Si pasojë e aksidentit dy persona kanë pësuar lëndime trupore. Policia është duke e trajtuar këtë aksident duke bërë vend-shiqimin dhe duke u marrë me procedurat për të kompletuar rastin”, tha Krasniqi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark