×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Aktivisti Uk Lushi, Kurtit: Shlirohu, o burrë. Hiqe kravatën në dasmë

  Insajderi
  23 October 2022 - 17:09

  Kryeministri Albin Kurti mbrëmë ka qenë prezent në dasmën e ish-deputetit të PDK-së, Andin Hoti.

  Kurti është parë i buzëqeshur dhe i relaksuar në dasmën e djalit të veprimtarit të njohur, Ukshin Hoti.

  Mirëpo, një detaj në veshjen e Kurtit ia ka tërhequr vëmendjen aktivistit, Uk Lushi. Lushi e ka kritikuar kryeministrin për mbajtjen e kravates në dasmë.

  “Thuni dikush kryeministrit: hiqe burrë kravatën nja dy orë se n’dasëm jemi! Shlirohu o burrë”, ka komentuar Lushi në një fotografi të Kurtit. /Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark