10:55 - 25 Gusht 2022

Një tjetër foshnjë është rrugës për Nick Cannon.

Të mërkurën, komediani dhe drejtuesi i talk show zbuloi se ai dhe Brittany Bell po zgjerojnë edhe një herë familjen e tyre, pasi ajo është shtatzënë me fëmijën e tij të 10-të dhe të tretën së bashku.

“Koha ndaloi dhe kjo ndodhi…”, ndau 41-vjeçari përmes Instagramit, duke nënvizuar një video të çiftit duke u përfshirë në një xhirim të mrekullueshëm materniteti, në të cilin Bell duket se është disa muajshe shtatzënë. Ish-ylli i Wild N’ Out pozoi me një kostum dhe shall tërësisht të zi, ndërsa Bell mbeti kryesisht nudo, me një leckë të bardhë të rrjedhshme që mbulonte ijet.