×
 • Showbiz
 • Show

  Aktorja e njohur turke i jep fund martesës vetëm 44 ditë pas dasmës

  Insajderi
  17 November 2022 - 16:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Vetëm 44 ditë pasi u martuan, Merve Bologur dhe Mert Aydin i dhanë fund martesës duke u futur kështu në listën e çifteve të famshme që u zgjati më së paku martesa.

  Dyshja u martuan me 2 Tetor ndërsa lajmin për ndarje e ka bërë të ditur vet aktorja përmes rrjeteve sociale: Nuk funksionoi, faleminderit… Kjo është jeta… Fat i mirë për Mert. Faleminderit për ditët tona të bukura.

  Kjo ishte martesa e dytë e aktores pas ndarjes me këngëtarin Murat Dalkılıç, me të cilin u martua në vitin 2015. Aktorja ka luajtur në shumë telenovela turke por e njohur për shqiptarët u bë me rolin në “Kuzey Güney”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark