×
Show

Aktorja që ka zënë vendin e Angelina Jolie tek Brad Pitt

Insajderi
27 June 2017 - 20:12

Ishin të shumta keqardhjet e fansave të aktorit, pas raportimeve të njëpasnjëshme të mediave se gjendja e Brad Pitt ishte jo e mirë pas ndarjes nga e shoqja.

Mirëpo, aktori duket se i ka dhënë fund vuajteve të tij të pas divorcit me aktoren e njohur Angelina Jolie. Ai është parë në shoqërinë e Sienna Miller e cila fillimisht ka mohuar zërat për një lidhje të mundshme me Pitt.
Megjithatë, burime pranë çiftit tregojnë se ata janë shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe rrinë gjatë gjithë kohës bashkë. Ende nuk ka asnjë deklaratë zyrtarë për të dy aktorët por shpresojmë që çdo gjë të shkojë mirë midis tyre.

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark