×
 • Showbiz
 • Show

  Alba shpërthen në lot, kjo është arsyeja

  Insajderi
  05 December 2023 - 22:28

  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Alba është përmalluar për familjen e saj mbrëmjen e sotme.

  Derisa, ishte e shtrirë e pranë po i qëndronte Santiana, Alba ka filluar të qajë dhe ka qenë Buci, ai i cili ka provuar ta qetësojë.

  “Blerando po të dërgon zemra dhe po të thotë ‘të dua’”, i ka thënë Buci asaj.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark