21:06 - 04 Nëntor 2022

Mc Kresha e Lyrical Son janë padyshim ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar.

Ata ishin mysafirët e radhës në emisionin “Mirage”.

Dyshja ishin pjesë e rubrikës, ”Kë Zgjedh”.

Nga gazetarja dyshja e super hiteve u pyeten se kë zgjedhin mes alkoolit dhe barit?

“Bari”, u përgjigjen të dy artistat.