09:12 - 18 Tetor 2020

Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti, iu ka përgjigjur trajnerit të Liverpoolit, Jurgen Klopp i cili pas ndeshjes u ankua në lidhje me vendimin e VAR -it për ta anuluar golin e minutave shtesë të “The Reds” për pozitë jashtë loje.

“E shikova disa herë dhe nuk pash se ishte pozitë jashtë loje.”, deklaroi tekniku gjerman pas ndeshjes.

Lexo detajet në INSPORTI