×
 • Sport
 • Sport

  Ancelotti: Ronaldo ishte i fiksuar pas stërvitjes, derisa Irina e priste në shtëpi

  Insajderi
  21 May 2016 - 14:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ai nuk ka mundur të mos flasë për futbollistin portugez Cristiano Ronaldo, për të cilin ka thënë se bënte gjithçka për stërvitje, madje e linte ish-të dashurën e tij, rusen Irina Shayk, tek shtëpia dhe nganjëherë stërviste deri në ora 3 të mëngjesit.

  “Ronaldo ishte duke u stërvitur gjithmonë. Ai mund të rrinte në Valdebas [qendra stërvitore] deri në orën 3 të mëngjesit duke u stëvitur dhe bërë dush të ftohtë derisa Irina e priste në shtëpi”, tha Ancelotti për FT.

  Tekniku italian tregoi se Ronaldos nuk i interesojnë parat, sipas Ancelottit, portugezi “dëshiron vetëm të jetë numri 1 në botë”.

  Ish-trajneri i Milanit dhe Chelseat u shpreh optimist për aventurën e tij të re në Mynih, duke thënë se Bayerni është “një familje e madhe, siç ishte klubi i Milanit”. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark