×
 • Showbiz
 • Show

  Anëtari i jurisë e krahasoi me aktorë filmash për të rritur, reagon Megi Pojani

  Insajderi
  15 October 2022 - 12:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Megi Pojani ka surprizuar sërish! Gjatë kompeticionit “Dancing With The Stars”, ajo ka interpretuar një kërcim me skena mjaft të forta sensuale. Mirëpo kërcimi i saj mori kritika të shumta.

  Anëtari i jurisë, Armand Peza tha ndër të tjera: “Po shihja orën në celular, nuk është etike ta shikosh në transmetim live, por qenka orari i duhur për kërcimin tuaj”, tha ai madje e krahasoi edhe me një aktor filmash për të rritur, Rocco Siffredi.

  Por Megi Pojani nuk e ka lënë me kaq, pasi ka shkuar në shtëpi ajo dhe motrat e saj kanë publkuar një video ku tregojnë se në fakt fëmijët e saj nuk do shohin kërcimin e Megit, por do bëhen kurioz për personazhin që babai i tyre përmendi në spektaklin LIVE.
  “Google searchi i kalamajve të Mandit nesër në mëngjes”, shkruhet në video ku Megi po kërkon në Google pikërisht Rocco Siffredi./albeu.com/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark