×
 • Showbiz
 • Show

  Angelina Jolie punëson vajzën e saj 15-vjeçare si asistente

  Insajderi
  17 August 2023 - 14:56

  Angelina Jolie ka punësuar vajzën e saj 15-vjeçare, Vivienne Jolie-Pitt si asistenten e saj në prodhimin e ardhshëm të “The Outsiders”, raporton Page Six. Ylli hollivudian thotë se Vivienne i kujton nënën e ndjerë.

  “Viv më kujton nënën time sepse ajo nuk fokusohet të jetë në qendër të vëmendjes, por të jetë një mbështetje për krijuesit e tjerë”, tha Jolie në një deklaratë, duke iu referuar nënës së saj, Marceline Bertrand.

  E ëma ishte gjithashtu një aktore dhe producente deri në vdekjen e saj në 2007. “Ajo është shumë serioze për teatrin dhe punon shumë për të kuptuar më mirë se si të kontribuojë ,” shtoi aktorja.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark