×
 • Sport
 • Botërori 2022

  Anglia e lë spektaklin për pjesën e dytë – Rashford dhe Foden shënojnë dy herë për 2 minuta

  Insajderi
  29 November 2022 - 21:18

  Anglia e nis furishëm pjesën e dytë kundër Uellsit.

  “Tre Luanët” kanë shënuar dy gola të shpejtë me të filluar pjesa e dytë.

  Marcus Rashford shënoi supergol nga gjuajtja e lirë, në minutën e 50’të.

  Kurse, menjëherë në aksionin e radhës (54’), ylli i Manchester Cityt, Phil Foden, e dyfishoi avantazhin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark