17:25 - 15 Shtator 2021

Arbenita Ismaili është njëra ndër modelet më të dashura dhe më të pëlqyera në vend.

Ajo para pak muajsh është bërë nënë për herë të parë duke u bekuar me një vajzë me emrin Nina.

Arbenita tash e disa vite është në lidhje dashurie me reperin e njohur Fero.

Dyshja janë bërë prindër për herë të parë dhe kjo i ka bërë ata të jenë akoma më shumë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kësaj kohe.

Gjithsesi, Arbenita edhe pse ka shumë pak kohë që ka lindur linjat e saja trupore nuk kanë ndryshuar aspak.

Ajo duket akoma e jashtëzakonshme në çdo paraqitje të saj.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, modelja ka postuar një foto ku shihet se ka të veshur një bluzë prej lëkure e cila shkëlqen e tëra.

Arbenita po duket shumë bukur dhe tejet elegante.