×
 • Showbiz
 • Show

  Arbër Hajdari zbulon se do të bëhet baba, zbulon gjininë e fëmijës

  Insajderi
  10 December 2023 - 14:46

  Arbër Hajdari zbuloi se do të bëhet baba dhe se festat e këtij viti do ta gjejnë ndryshe.

  Ai zbuloi gjithashtu edhe gjininë e fëmijës. Arbër Hajdari dhe partnerja e tij do të bëhen prindër të një vajze.

  Në emisionin “Më lër të flas”, Arbri u shpreh se prej disa muajsh ka nisur të mendojë ndryshe për kujdesin ndaj fëmijëve, tashmë si një baba.

  Bidesa kur Arbër Hajdari zbulon lajmin dhe detajet: 

  Romeo Veshaj: Ti Arbër kur do ta bësh një fëmijë? Se kemi një lajme ekskluziv më duket.

  Arbër Hajdari: E keni informacion juve?

  Romeo Veshaj: Po e kemi…

  Arbër Hajdari: Po, do bëhem baba shumë shpejt.

  Romeo Veshaj: Këto festa do të të gjejnë ndryshe Arbër.

  Arbër Hajdari: Këto festa do të më presin ndryshe. Në momentin që bëhesh prind shumë gjëra ndryshojnë tek njeriu. Sidomos në momentin që sjell në jetë një fëmijë rritet përgjegjësia në mënyrën e të menduarit.

  Romeo Veshaj: A ka nisur të ndryshojë tek ti, tani që do të bëhesh baba, mënyra e të menduarit?

  Arbër Hajdari: Ka nisur që prej dy-tre muajsh të ndryshojë mënyra e të menduarit. Prioritetet deri diku kanë nisur të lëvizin.

  Romeo Veshaj: Do të bëhesh babi i një vajze apo djali?

  Arbër Hajdari: Zoti mi pranoi lutjet që bëra, doja të bëhesha babi i një vajze, dhe do të bëhem me vajzë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark