×
Show

Argjentina Ramosaj: Kadare urime ditëlindjen

Insajderi
29 January 2016 - 14:32

Në mesin  e  urimeve për 80 vjetorin e ditëlindjes së shkrimtarit shqiptar  Ismail  Kadare nuk ka munguar as urimi i këngëtares Argjentina Ramosaj.

Ramosaj , në rrjetin social “instagram”  ka publikuar një fotografi  së bashku me Kadarenë dhe i ka uruar ditëlindjen, raporton “Insajderi”

“Gëzuar ditëlindjen  i  dashuri  Ismail Kadare” , ka shkruan përbri  fotos këngëtarja nga Kosova.

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark