×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Argjira Spanca pozon pa të brendshme

  Insajderi
  18 June 2024 - 15:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Argjira Spanca është ndër moderatorët më të suksesshme të vendit.

  Ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale.

  Së fundmi ka pozuar me një fustan elegantë, por detaji që morri vëmendjen e ndjekësve është se si rrallë herë Argjira pozon pa të mbrëmshme.

  E grimuar dhe e rregulluar deri në detajin e fundit, moderatorja po duket mbresëlënëse.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark