×
Show

Ariana Grande e “rrezikshme” në albumin e ri

Insajderi
05 March 2016 - 16:21
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Këngëtarja amerikane, Ariana Grande ka treguar se si do të duket kopertina e albumit të ri të saj me anë të një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Insagram.

Në ballinën e “Dangerous Woman”, Grande është shfaqur me ngjyra bardhë e zi, e maskuar dhe me një palë veshë të lepurit të cilët janë plastikë.

Me 12 mars do të publikohet albumi i 22 vjeçares.

“Focus” titullohet kënga e fundit e këngëtares e publikuar në tetorin e vitit të kaluar. Kjo këngë ka arritur një sukses shume të madh ku për katër muaj ka arritur të shikohet mbi 405 milion herë.

grande

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark