×
 • Showbiz
 • Show

  Arjola Demiri feston ditëlindjen, kështu e uron Adriana Matoshi

  Insajderi
  20 September 2023 - 22:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Aktorja e njohur, Arjola Demiri sot feston ditëlindjen.

  Ndër urimet më të bukura ishte edhe ai i mikes së saj të zemrës, aktorës dhe deputetës Adriana Matoshi.

  “Ti meriton krejt të mirat e botës.

  Prej thellësisë së shpirtit të uroj çdo të mirë në jetë, faleminderit që je pjesë e jetës tem e faleminderit për dashninë qe ma jep mu e familjes tem gjithmonë. Shkëlqefsh në skenë përgjithmonë, e lum Kosova e Shqipëria qe t’kemi ty!”-ka shkruar ndër të tjera ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark