×
 • Lajme
 • Sport
 • Lajme

  Arnold Gjergjaj: Jam i zhgënjyer, nuk ishte nata ime

  Insajderi
  22 May 2016 - 08:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Arnold Gjergjaj ka falëndëruar mbrëmë mbështetësit e tij, pas humbjes së pësuar nga David Haye.  Nëpërmjet Facebook-ut, Gjergjaj ka thënë se Haye ishte më i mirë dhe e ka uruar atë për fitoren,.

  “Jam mirë! David Haye ishte më i mirë sonte, ai më goditi në raundin e parë, keshtu eshte boksi profesional. Ja uroj kundershtarit fitoren. Faleminderit për mbështetjen tuaj të shumta. Ajo më dha forcë dhe ndihmoi këtë herë. Personalisht, unë jam i zhgënjyer, sepse nuk ishte nata e ime sonte dhe kam pas deshire te tregoj me shumë ”

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark