×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohen dy persona në Mitrovicë të Veriut, sulmuan fizikisht dy persona të tjerë

  Insajderi
  22 November 2023 - 09:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj në Mitrovicë të Veriut, pasi të njëjtit kanë fyer e më pas edhe kanë sulmuar fizikisht dy viktima meshkuj kosovarë.

  Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore ku edhe u është ofruar tretmani mjekësor, sipas raportit të policies.

  Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

  Raporti i plotë:

  “Rr. Knjaz Millosh, Mitrovicë Veri 21.11.2023 – 01:45.  Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi të njëjtit fillimisht kishin fyer e më pas edhe sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj kosovarë. Si pasoj e sulmit fizik, viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësorë. Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark