×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Arrestohen edhe tre persona për tentim vrasjen në Bregun e Diellit

  Insajderi
  05 March 2023 - 17:52

  Njësiti i hetimeve të Përgjithshme në Prishtinë, sot i ka arrestuar edhe tre personave të dyshuar, të cilët kanë qenë të përfshirë në rastin tentim vrasje që ka ndodhur dje në lagjen Bregu i diellit në Prishtinë.

  Hetimi filletar dhe sqarimi i rrethanave rreth rastit, nga ana e hetuesve ka rezultuar me identifikimin dhe arrestimin e dy personave të dyshuar R. I, mashkull, 19 vjeç dhe G. H, mashkull, 19 vjeç.

  Po ashtu masa e arrestit policor i është shqiptuat edhe njërit prej personave të lënduar: A.V., 19 vjeç.

  Ai po vazhdon trajtimin mjekësor në QKUK.

  Me datën 04.03.2023 rreth orës 13:00, policia kishte marrë informatën për një lëndim trupor të ndodhur në lagjen Bregu i Diellit, në Prishtinë

  Bazuar në të dhënat fillestare, PK kishte njoftuar se në këtë rast ishin lënduar dy persona, njëri nga ta dyshohet të ketë pësuar lëndime nga një mjet i mprehtë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark