×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet një person në Leposaviq, i bastiset shtëpia

  Insajderi
  29 May 2024 - 23:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një person është arrestuar në Leposaviq për “vjedhje identiteti”.

  Rastin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të vendit, Veton Elshani.

  “Është bastisur shtëpia e tij në Leposaviq. Është arrestuar dhe i është caktuar masa e arrestit për 48 orë”, u shpreh Elshani.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark