×
 • Showbiz
 • Show

  Arta Kabashi flet për lidhjen me Blerim Destanin

  Insajderi
  29 February 2024 - 19:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Arta Kabashi pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother Vip Albania’ është komentuar mjaft shumë rreth jetës së saj private.

  E ftuar në emisionin “Pardon My French” ajo tha se është në lidhje dashurie dhe i dashuri i saj është fytyrë e njohur por nuk i përket botës së muzikës.

  Në disa media u tha se i dashuri i saj është aktori i njohur Blerim Destani.

  Në lidhje me këtë, ka reaguar vet këngëtarja përmes një Instastory ku mohon të jetë në një romancë me aktorin teksa tani thekson se është beqare.

  “Unë jam single dhe mos shpërndani lajme fake”, tha në reagim këngëtarja.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark