13:29 - 22 Janar 2022

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për vendosjen e masave të reja anti-Covid, ku parashihet edhe mbyllja e fitneseve.

Ky vendim nuk është mirëpritur nga Nitaj, e cila ka reaguar përmes një postimi në InstaStory.

“Kurr nuk mora virus n’fitnes 2 vjet pandemi, kur s’dini qa o sporti qa o fitnesi edhe e mshelni..”, ka shkruar Nitaj.