×
 • Lajme
 • Lajme

  Artani në rolin e “nënës”, pastron Bekën si në kohërat e vjetra

  Insajderi
  20 December 2022 - 17:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Spektakli më i shikuar për momentin, Big Brother Vip Kosova po vazhdon të merr vëmendje të madhe lidhur me çdo veprim të banorëve të kësaj shtëpie.

  Së fundi videoja që po bën xhiron është ajo e Artanit dhe Mc Bekës, ku ky i fundit po pastrohet nga Artani si në kohërat e vjetra.

  VIDEO:

  Ndryshe në nominim këtë javë për ta lënë shtëpinë e Big Brother Vip Kosova janë MC Beka, Shota, Lugati dhe Xhuli.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark