×
Show

Artistet e rijnë po shpërthejnë – Ari dhe Kennz sjellin hitin ‘Ani Ani’

Insajderi
16 June 2020 - 10:04
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

‘Ani Ani’ është projekti më i ri i realizuar nga dy reper të rijnë Ari dhe Kennz, e si projekt i ri nga dy artist të rijnë është duke u pëlqyer mjaft shumë.

Ari dhe Kennz janë pjesë e ‘SinkronMusic’ lable ku është edhe reperi i njohur Nushi.

Kënga ‘Ani Ani’ është realizuar gjatë pandemisë dhe ka një video mjaft interesante dhe si projekt i plotë po cilësohet mjaft kreativ.

Projekti është produkt i ‘SinkronMusic’, instrumentalin e ka krijuar ‘Gn Beats’ e për tekstin janë përkujdesur vetë reperet e rijnë secili për pjesën e tij.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark