×
 • Showbiz
 • Show

  “As në Hollywood nuk kam pa skena të tilla”, Kader dhe Blerando imitojnë hyrjen e të dashurës së Bucit

  Insajderi
  02 December 2023 - 23:01

  Mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2, hyri në shtëpi e dashura e Yll Dërvishit (Bucit), Verona.

  Hyrja e Veronës në shtëpi shkaktoi tension të madh.

  Ajo hyri brenda, i hodhi një vështrim të shpejtë banorëve, për t’u drejtuar më pas te Buci duke i thënë: “Çoje krytë”.

  Kjo skenë u tërhoq vëmendjen e të gjithëve, dhe më vonë Kaderi, së bashku me Blerandon në rolin e Bucit, vendosën të ribëjnë skenën në mënyrë humoristike.

  Kaderi nisi të imitojë Veronën, ndërsa Blerando u përfshi në lojë duke imituar reagimin e Bucit.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark