×
Show

Awkward vjen me seri të re

Insajderi
20 February 2016 - 09:31

Është publikuar zyrtarisht trileri i episodit të pestë të serisë “Awkward”, premiera e të cilit do të jetë me 15 mars 2016, raporton MTV.

Awkward i përket zhanrit aventurë,dramë dhe komedi , ku tregon se sa është e vështir jeta pas shkollës së mesme.

Seria Awkward ka bërë për vete shumë njerëz në mbarë botën me katër seri të publikuara deri më tani.

Në këtë episode do të marrin pjesë aktoret si: Ashly Rickards, Beau Mirchoff, Niki De Loanch e shumë të tjetrë./insajderi.com

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark