17:43 - 15 Shtator 2021

Djaloshi 18 vjeçar u fut në emisionin e dashurisë ‘It’s my love’, për të gjetur fatin e jetës por e gjeti jasht emisionit.

Dardi e njohu Agnesën me të cilën deklaruan se u njoftuan për vetëm një muaj dhe vendosën të martohen.

Pas martesës jo shumë muaj dyshja treguan se janë në pritje të ëmbël.

Në një ambient të dekoruar bukur ai tregoi se çifti po presin që të bekohen me një vajzë.


Mir se vjen qika babit te vet te don babi yt qika jem ’, ishte shkrimi në mbishkrimin e videos, derisa çifti duken tejet të lumtur.